Vazby kalendářů - Cheb

Vazby & Laminace


Vazby dokumentů - plastové

Svázání do plastového hřbetu je velmi často používanou vazbou u dokumentů tištěných v malých nákladech. Typické použití této vazby je například u prezentací, materiálů určených na jednání a porady nebo pro domácí použití, vlastní tvorbu, studentské materiály apod. Vazba je tvořena plastovým hřebenem ve hřbetu. Jako první a poslední list se zpravidla používá tuhý papír vyšší gramáže nebo plastová fólie.
Výhodou vazby do plastových hřbetů je rozebíratelnost - vazbu lze opakovaně otevřít a listy doplnit, vyměnit či odebrat.

Vazby dokumentů - kovové

Drátěná kroužková vazba Twin Wire je nejdokonalejší způsob použití spirály v knihařské vazbě. Umožňuje snadné otáčení listů až o 360°. Výrobek zůstává otevřený na zvolené stránce a samovolně se nezavírá.
Samozřejmostí je snadné odtržení listu. Při použití vazby pro nástěnné kalendáře je možné vložit do spirály jeden nebo dva háčky pro zavěšení. Spirálu je také možné rozdělit na několik částí. Nabízíme různé průměry i různé barvy spirály, včetně metalických.Laminace

Vaše dokumenty jsme schopni laminovat od velikosti platební karty do formátu A3. Oboustranná laminace nabízí kromě estetického zhodnocení Vašich tiskovin hlavně vysoký stupeň ochrany před zašpiněním a také 100% ochranu před vlhkostí.

Příklady využití laminace: kapesní kalendáříky, zákaznické karty, návody k obsluze, prospekty, plakáty, katalogové listy, jídelní lístky, mapy apod.

Vazby či laminaci Vašich dokumentů - ať u nás vytištěných, tak donesených - provádíme na vlastním zařízení přímo v naší provozovně v centru Chebu. Vazby i laminace realizujeme zpravidla na počkání, u větších objemů po dohodě.

Otvírací doba

Pondělí: 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00 hod.

Úterý: 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00 hod.

Středa: 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00 hod.

Čtvrtek: 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00 hod.

Pátek: ZAVŘENO (pouze výdej zakázek)

Rychlý formulář

Váš e-mail:
Váš dotaz: