Copycentrum ve Valdštejnce

Kopírování, tisk, výroba razítek - vše na jednom místě

Provozujeme copycentrum v centru města Cheb. Provádíme černobílé i barevné kopírování a digitální tisk Vámi dodaných podkladů do formátu SRA3, dále tisk letáků a vizitek, tiskneme a vážeme bakalářské práce (diplomové práce). Dokumenty jsme schopni oříznout, laminovat nebo svázat do vazby.

  • Kopírování a tisk provádíme na moderním výkonném digitálním tiskovém stroji Xerox C75 s vysokou kvalitou tisku. Stroj je vybaven pro automatický oboustranný tisk.
  • Rychlý tisk jednoduchých levných letáků a plakátů realizujeme na stroji RISO EZ570 s možností výměny barevných tiskových válců (k dispozici: černá, červená, oranžová, modrá).

Kopírování, tisk - Cheb

 

  • Zmenšování a zvětšování v rozsahu 25 - 400 %
  • Formáty papíru A5, A3, SRA3 (320 x 450 mm) až max. 330 x 488 mm
  • Formáty předlohy až A3 (297 x 420 mm)
  • Gramáž papíru 70 až 300 g/m2
  • Tisk na samolepky, potisk obálek, tisk fotografií
  • Tisk a vazby bakalářských prací (diplomových prací)
  • Tisk kalendářů z Vašich fotografií
  • Vysokorychlostní skenování dokumentůLaminace

Vaše dokumenty jsme schopni laminovat od velikosti platební karty do formátu A3. Oboustranná laminace nabízí kromě estetického zhodnocení Vašich tiskovin hlavně vysoký stupeň ochrany před zašpiněním a také 100% ochranu před vlhkostí. Laminace je prováděna zpravidla na počkání.

Příklady využití laminace: kapesní kalendáříky, zákaznické karty, návody k obsluze, prospekty, plakáty, katalogové listy, jídelní lístky, mapy apod.

 

Vazby dokumentů - plastové

Svázání do plastového hřbetu je velmi často používanou vazbou u dokumentů tištěných v malých nákladech. Typické použití této vazby je například u prezentací, materiálů určených na jednání a porady nebo pro domácí použití, vlastní tvorbu, studentské materiály apod. Vazba je tvořena plastovým hřebenem ve hřbetu. Jako první a poslední list se zpravidla používá tuhý papír vyšší gramáže nebo plastová fólie.
Výhodou vazby do plastových hřbetů je rozebíratelnost - vazbu lze opakovaně otevřít a listy doplnit, vyměnit či odebrat.


Vazby dokumentů - kovové

Drátěná kroužková vazba Twin Wire je nejdokonalejší způsob použití spirály v knihařské vazbě. Umožňuje snadné otáčení listů až o 360°. Brožura zůstává otevřená na zvolené stránce a samovolně se nezavírá.
Samozřejmostí je snadné odtržení listu. Při použití vazby pro nástěnné kalendáře je možné vložit do spirály jeden nebo dva háčky pro zavěšení. Spirálu je také možné rozdělit na několik částí. Nabízíme různé průměry i různé barvy spirály, včetně metalických.

Vazby do tvrdých desek (vazby bakalářských prací)

Pevná knižní vazba je vhodná především na diplomové práce, výroční zprávy a všude tam, kde je potřeba udělat skutečný dojem.

Otvírací doba

Pondělí: 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00 hod.

Úterý: 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00 hod.

Středa: 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00 hod.

Čtvrtek: 9.00 - 12.00, 13.00 - 17.00 hod.

Pátek: ZAVŘENO (pouze výdej zakázek)

Rychlý formulář

Váš e-mail:
Váš dotaz: